Najchętniej wybierane meble na wymiar

najchętniej wybierane meble na wymiar

Wzrost zainteresowania meblami na wymiar

Meble na wymiar stają się coraz popularniejsze. Wiele osób widzi ich niezwykły potencjał i decyduje się na ten rodzaj mebli. Od czasu kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z produkcją mebli na wymiar, zainteresowanie klientów nabyciem tego typu mebli wzrosło kilkukrotnie. Nic dziwnego, ponieważ zwykle w salonach meblowych, ciężko dobrać wymarzone meble do niewielkich mieszkań, jakie często wybierają Polacy. Meble na wymiar rozwiązują wiele problemów od nietypowych rozmiarów czy zastosowań danego mebla, po dowolność materiału z jakiego są wykonane.

Jaki rodzaj mebli na zamówienie, jest najchętniej kupowana?

Wybór mebli do wykonania przez naszą firmę, również zmieniał się na przestrzeni lat. Początkowo były to głównie szafy z drzwiami przesuwnymi i często pojedyncze meble jak np. szafka do przedpokoju. Po kilku latach doszły zabudowy kuchni i w sumie to one nadal zajmują nam najwięcej czasu.

Oprócz mebli do kuchni na wymiar, coraz częściej zajmujemy się również wykonywaniem mebli łazienkowych. I nie są to pojedyncze szafki podumywalkowe, ale również kompleksowe zabudowy, kryjące w sobie rury czy sprzęt AGD. Coraz więcej osób decyduje się na kompleksowe wyposażenie mieszkań czy domów w meble na wymiar, dzięki czemu w całym mieszkaniu utrzymana jest spójność i harmonia w wyglądzie.

Od jakiegoś czasu doszły nam realizacje mebli na wymiar, tworzone we współpracy z architektami wnętrz. To już wyższa szkoła jazdy, bo nie ma tu miejsca na improwizacje, tylko wszystko musi być wykonane zgodnie z wytycznymi grupy projektantów wnętrz. Usługa ta również zyskuje na popularności wśród naszych klientów.

Warto wspomnieć, że niegdyś naszymi klientami byli tylko mieszkańcy Krakowa, teraz coraz częściej wykonujemy pełne realizacje mebli na wymiar również pod Krakowem.

Musimy wspomnieć, że mało który klient zgłaszający się do nas, wybiera jeden typ mebli do wykonania, dlatego ciężko jednoznacznie określić, jakie meble przodują wśród wyborów naszych klientów. Poniżej skusiliśmy się na przygotowanie krótkiego zestawienia, najchętniej wybieranych typów mebli.

Zestawienie najchętniej wybieranych mebli na wymiar przez klientów w Krakowie

  • kompleksowa zabudowa kuchni - meble kuchenne;
  • zabudowa otwartej kuchni + meble do salonu;
  • szafy wnękowe, szafy przesuwne, meble do przedpokoju;
  • meble łazienkowe, zabudowy łazienkowe;
  • realizacje projektów architektów wnętrz;
  • pojedyncze meble jak stoły, szafki.