Meble kuchenne zamówienie kraków

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BENMAX - producenta wysokiej jakości mebli na wymiar. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem mebli na wymiar w tym w szczególności mebli kuchennych (zabudowa kuchni), niestandardowych - wykonywanych wg indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Zamawiając swoje wymarzone meble u nas, masz gwarancję jakości wykonania, profesjonalnego podejścia do klienta, krótkiego terminu realizacji i co najważniejsze -atrakcyjnej ceny.

Misja firmy Benmax

Naszym głównym założeniem jest stworzenie głównie kuchennych mebli funkcjonalnych według indywidualnych potrzeb każdego Klienta, mebli na wymiar dopasowanych do wymiarów konkretnego wnętrza. Ciągły rozwój, uzupełnianie naszej oferty o dodatkowe materiały wykończeniowe zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie powoduje, że każdy klient korzystający z usług naszej firmy znajdzie u nas coś dla siebie.

Wykonujemy meble łazienkowe, zabudowy kuchenne (kuchnie na wymiar), zabudowy skosów, wnęk (szafy, garderoby) przestrzeni pod schodami jak również meble gabinetowe i wiele innych. Nasze działania ograniczone są tylko Twoją wyobraźnią.

Jakość materiałów

Do wykonania mebli używamy jedynie najwyższej jakości materiałów pochodzących od znanych producentów z wieloletnim doświadczeniem zarówno polskich jak i zagranicznych jak Kronopol, Blum, Grass-Hopper, Pfleiderer, Rejs, Nomer czy Romagna Plastic. Stosując w naszych meblach materiały tych firm mamy gwarancję, że oddajemy w Twoje ręce meble trwałe a jednocześnie piękne.

Meble na wymiar - Meble dla kogo?

Nasze meble dzięki temu, że robione są na wymiar, pasują do każdego wnętrza. Wykonujemy zamówienia zarówno dla osób prywatnych, firm, gabinetów lekarskich, urzędów czy obiektów użyteczności publicznej.

Gwarancja na meble

Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego też nie boimy się udzielać na nasze meble 24 miesięcznej gwarancji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby realizując najbardziej wyszukane i wymagające projekty, zawsze osiągać najwyższą jakość.