meble biurowe kraków

Meble biurowe - wygodne meble na wymiar, czyli jakie?

Pandemia to czas, kiedy spora część osób rozpoczęła pracę zdalną z domu. W takim wypadku, odpowiednie stanowisko do pracy do podstawa, bo przy biurku a często i komputerze spędzać będziemy długie godziny. Jeśli do tego dysponujemy osobnym pomieszczeniem, gdzie będzie cisza i nasi współlokatorzy nie będą nam przeszkadzać, wygraliśmy los na loterii.

Nasi klienci w ciągu ostatniego roku zdecydowanie częściej zamawiali u nas właśnie biurka czy ogólnie meble tworzące komfortowe miejsce pracy. Jest to szczególnie ważne w zawodach, gdzie wymagane jest ciągłe siedzenie przy komputerze i duże skupienie. Wszelkie niedogodności, które mogłyby rozpraszać nas, są źle widziane.

Komfortowe i zarazem praktyczne miejsce do pracy jest o tyle ważne, że duża część osób pracuje od ponad roku w domu i co więcej, nie wiadomo czy i kiedy wrócą do biura.

Dopasowane biurko na wymiar

Ważnym elementem przy pracy zdalnej jest wygodne biurko. Biurko dopasowane do wzrostu osoby, która przy nim pracuje jak i preferencji i potrzeb użytkownika. Mniejszego biurka potrzebuje ktoś, kto sporadycznie musi pracować przy komputerze. Programiści, którzy przy biurku spędzają 8h i więcej i to nierzadko z dwoma monitorami na biurku, potrzebują mebla o większych gabarytach.

Niektórzy preferują biurka z szufladami, gdzie mogą schować przydatne do pracy akcesoria, inni mają bardziej ascetyczne gusta i preferują prosty blat na czterech nogach. Ostatnio modne staje się robienie podpórek pod stopy, które uprzyjemniają pracę przy biurku.

Inne biurko zaproponujemy osobie, która pracuje na laptopie, a inne osobie, która na co dzień korzysta z komputera stacjonarnego.

Wyższe osoby preferują również wyższe biurka, gdzie mogą komfortowo siedzieć i w spokoju pracować.

Dzięki biurku na wymiar, praca biurowa może być komfortowa.

Meble biurowe dopasowane do wnętrza

Niestety, zwykle na domowe biuro nie mamy osobnego pomieszczenia, a miejsce do pracy często będzie zwykłym kącikiem, wygospodarowanym w pomieszczeniu o innym przeznaczeniu. W takim wypadku biurko na wymiar sprawdzi się idealnie. Dopasujemy je do wymiarów jakie ma twoje pomieszczenie lub miejsca, które przeznaczyłeś na miejsce pracy. Biurko może być węższe niż standardowe biurka oferowane w salonach meblowych lub tez mieć niestandardowy kształt. Często przy pracy potrzebujemy dostępu do dużej liczby dokumentów. Dla takich wymagających osób, świetnie sprawdzą się biurka z dobudowanym systemem półek czy nawet regałem. Takie dodatkowe półki czy też regał na papiery czy dokumenty, możemy umieścić w zasadzie wszędzie, dzięki czemu nie będzie rzucał się w oczy, a jednocześnie wszystkie niezbędne dokumenty będą zawsze pod ręką.

Dla wielu naszych klientów, wygląd takich mebli biurowych nie jest bez znaczenia. Wielu osobom zależy, żeby takie meble nie stanowiły osobnego bytu, ale wtapiały się w całość wyposażenia, stanowiły spójną całość z pozostałymi meblami. Dzięki usłudze wykonania mebli biurowych na wymiar, można idealnie dopasować styl i kolor nowych mebli biurowych. Pamiętajmy, że posiadamy wzorniki kolorów od wielu producentów obejmujące szeroki wybór wybarwień, dzięki czemu możemy idealnie dobrać nowy kolor mebli.

Meble biurowe, gabinetowe na wymiar

Nasza firma od lat realizuje projekty i wykonanie wielu mebli zarówno biurowych - komfortowych miejsc pracy jak i meble gabinetowe, już zdecydowanie bardziej reprezentacyjne, idealne dla osób, które chcą zrobić wrażenie niepowtarzalnymi i wyjątkowymi meblami. Zapraszamy do zapoznania się z galerią wykonanych przez nas mebli biurowych i nie tylko.


Na blogu