Gdzie meble na wymiar sprawdzą się najlepiej

możliwości zabudowy meblami na wymiar

Jeśli zapytamy przypadkowo spotkaną osobę, z czym kojarzą się jej meble na wymiar, w większości przypadków uzyskamy odpowiedź, że z meblami do kuchni. Jest to poniekąd prawdą, ponieważ nadal większość naszych klientów decyduje się na zabudowę kuchni. Od kilku lat widać jednak w branży mebli na zamówienie, że coraz więcej osób dostrzega potencjał tego typu mebli i zamawiane są coraz częściej nie tylko do kuchni, ale również do salonu, łazienki czy przedpokoju.

Możliwości mebli na wymiar

Jedną z ciekawszych w tym względzie naszych realizacji, było wykonanie zabudowy skosu w łazience. Nie chodzi tutaj o trudność projektu, ale o doskonałe wyczucie klientów i maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod niepraktycznym skosem. Dzięki zabudowie, uzyskaliśmy estetyczną szafkę z szufladami czy to na kosmetyki czy to na środki czystości.

W ogóle zabudowy skosów czy też przestrzeni pod schodami, stają się ostatnimi czasy coraz bardziej popularne. Dzięki tego typu zabudowie, niknie ciemna przestrzeń, gdzie często zbierał się kurz i brud, a pojawia się estetyczna, często niezauważalna szafa czy też półki.

Kolejnymi coraz częściej zamawianymi meblami na wymiar, są szafy do przedpokoju. Dobrze zaprojektowana szafa, umieszczona nawet w niewielkiej wnęce, potrafi zdziałać cuda i zapewnić całkiem sporą przestrzeń na kurtki, płaszcze czy buty. Dzięki szafie, wszystkie wiszące pierwotnie na wierzchu kurtki są ukryte i uporządkowane, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowe miejsce w przedpokoju. Jeśli jeszcze klient zdecyduje się na szafę z drzwiami przesuwnymi, wtedy otwierające się skrzydła drzwi, nie będą zajmować mu niepotrzebnie miejsca i utrudniać korzystanie z zazwyczaj wąskich przedpokojów.

zabudowa przedpokoju

Właściciele niewielkich mieszkań, zwykle kawalerek a w szczególności rodzice małych dzieci, decydują się również na wykonanie zabudowy pokoju. Dzięki dostosowanym do wymiarów pomieszczenia i oczekiwań użytkowników meblom na wymiar, nawet w niewielkim mieszkaniu można zmieścić sporo rzeczy.

Nie możemy nie wspomnieć o szerokim wyborze materiałów, z jakich można zamawiać meble na zamówienie. Z tego też względu, nowe meble spodobają się zarówno osobom stawiającym na klasyczny wygląd wnętrza mieszkania jak i osobom ceniącym nowoczesny design.