Bezpłatna wycena mebli na zamówienie

bezpłatna wycena mebli na wymiar kraków Ile to kosztuje?

Pewnie zastanawiasz się, ile kosztują Twoje wymarzone meble na wymiar? Nie ma prostej i jednej odpowiedzi na to pytanie. Cena mebli uwarunkowana jest jest od ich wielkości, od jakości użytych materiałów. Nie można niestety podać sztywnego cennika, który i nam również ułatwiłby pracę ;) Takie rozwiązanie ma jeden zasadniczy plus. To Ty decydujesz, jakiej jakości i w jakiej cenie materiały zastosujemy w Twoich meblach i finalnie przez to, jaka będzie cena końcowa mebli.

Możemy dokonać wyceny wymarzonych mebli np. po przesłaniu do nas gotowego projektu wraz z wymiarami mebli i rodzajami użytych materiałów. Taka "zdalna" wycena będzie jedynie szacunkowa. Aby uzyskać szczegółową wycenę, najlepiej umówić się telefonicznie z naszym konsultantem, który przyjdzie do Ciebie, wymierzy pomieszczenie, Ty opiszesz lub narysujesz meble, jakie chcesz zamówić oraz wybierzesz materiały z jakich mają być wykonane meble.

Usługa wyceny mebli oraz dojazdu do klienta na terenie Krakowa jest darmowa

Wycena na podstawie gotowego projektu

Masz gotowy projekt Twoich mebli na wymiar, wykonany przez Ciebie a może przez firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz? Po określeniu materiałów, z jakich chcesz wykonać meble, przygotujemy szczegółową, bezpłatną wycenę.

Ważne, aby oprócz materiałów, z jakich chcesz wykonać meble, projekt zawierał również wymiary mebli. Projekt wraz z dodatkowymi informacjami, wystarczy wysłać na naszego maila, ze strony kontakt.

Darmowy projekt

Pamiętaj, że oferujemy również darmowy projekt Twoich mebli. Projekt ten jest bezpłatny, o ile skorzystasz z naszych usług. W innym wypadku, za taki projekt należy zapłacić. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta.

Podział cenowy mebli

W zależności od zastosowanych materiałów, możemy wykonać ogólny podział cenowy mebli na:

  • meble ekonomiczne - tutaj zaliczymy podstawowy rodzaj blatu, okucia do mebli, fronty z płyt MDF, brak dedykowanego wyposażenie szafek, podstawowy system szuflad na tradycyjnych, rolkowych prowadnicach, oświetlenie halogenowe;
  • meble standardowe - najczęściej wybierane przez naszych klientów - blaty laminowane, blaty drewniane, fronty lakierowane, oświetlenie typu LED, szuflady z systemem cichego domyku, otwieranie szuflad i szafek z systemem tip-on, dodatkowe wyposażenie szuflad lub szafek;
  • meble ekskluzywne - coraz chętniej wybierane przez klientów - blaty granitowe lub konglomerat, dowolny rodzaj frontów, zastosowanie elektrycznego otwierania drzwiczek sprzętu AGD w zabudowie - Servo-Drive, dowolny system szuflad (np. Legrabox, Tip-On), bogate wyposażenie szafek - kosze do segregowania odpadów, wysuwane kosze itp, okucia z systemem cichego domyku, dowolny system podnośników frontów szafek górnych oraz wiele, wiele innych

Zapraszamy osoby zainteresowane zamówieniem dowolnych mebli na wymiar do kontaktu z nami.