nietypowe meble kuchenne na wymiar

Zabudowa skosów na wymiar

Zapraszamy dzisiaj na prezentację naszych realizacji dotyczących zabudowy skosów. Często stajemy się właścicielami klimatycznych mieszkań na poddaszu, z różnej wielkości skosami. Skosy w mieszkanie nie muszą oznaczać nieużytecznej przestrzeni. Warto pomysłowo je zagospodarować, tworząc nową, funkcjonalną przestrzeń, szczególnie w niewielkich mieszkaniach.

Również kupując dom czy mieszkanie ze schodami, często powstaje nam problem niewykorzystanego miejsca. Szkoda pozostawiać wolną przestrzeń, która będzie tylko miejscem do zbierania się kurzu. Zapraszamy na przegląd naszych realizacji, które być może staną się również inspiracją do zabudowy wnętrza meblami na wymiar.

Zabudowa skosów pod schodami

zabudowa pod schodami na wymiarzabudowa pod schodami na wymiar

Zabudowa przestrzeni pod schodami jest stosunkowo mało popularna wśród naszych klientów. Mało kto nadal widzi potrzebę lub konieczność wykorzystania skosu pod schodami. Szkoda, ponieważ odpowiednio zaprojektowana i wykorzystana przestrzeń, tworzy całkiem spore przestrzenie do przechowywania czy to ubrań, akcesoriów czy rzeczy do sprzątania.

Prezentujemy wynik współpracy z biurem projektowym w wyniku którego, powstała zabudową pod schodami. Biały kolor zabudowy idealnie wkomponowuje się w płaszczyznę schodów i ścianę. Był to element projektu całego wnętrza.

Szafa pod skosami

zabudowa skosów na wymiarzabudowa skosów na wymiar

Kto powiedział, że skosy powodują, że wnętrze musi być niefunkcjonalne? Przedstawiamy naszą realizację szafy zlokalizowanej pod skosem. Znajdziemy tutaj i miejsce na ubrania a nawet akcesoria jak paski czy biżuterię. Otwarte półki to doskonałe miejsce na książki czy bibeloty. W drzwiach zastosowaliśmy system tip-on dzięki któremu front szafy po zamknięciu tworzy spójną całość. Z boku dodaliśmy spory regał na książki. Bystre oko wychwyci nawet miejsce dla kota ;)

Garderoba na wymiar pod skosami

garderoba na wymiargarderoba na wymiar

Prezentujemy kolejny pomysł na niefunkcjonalny skos. Tym razem garderoba pod skosem z wnętrzem na wymiar. Wiadomo, każda garderoba powinna zawierać miejsce na ubrania, dlatego nie dziwią tutaj liczne półki na koszulki czy spodnie, drążki na koszule czy odzież wierzchnią. Praktycznym rozwiązaniem w garderobie na wymiar są szuflady, dzięki którym szybko dostaniemy się do konkretnego ubrania, pozwalają też zapanować w prosty sposób nad bielizną czy akcesoriami jak paski. W garderobie na wymiar każdy, nawet niewielki kawałek możemy przeznaczyć na przechowywanie, a wysokość drążków w szafach dopasować do wzrostu mieszkańców. W domu, gdzie są dzieci możemy drążki umieścić na niskiej wysokości, a wraz z rośnięciem dziecka, zmieniać wysokość ich położenia.

Dla osób preferujących styl biznesowy, bardzo polecamy wieszaki do spodni, dzięki którym ta część garderoby nie będzie wygnieciona jak przy standardowym sposobie przechowywania.

Zabudowa na wymiar pod skosami

szafa pod skosem

Zabudowa pod skosem jest jedną z trudniejszych w pracy stolarza. Trzeba uważać na nierówność ścian, wszystko musi być idealnie wymierzone i docięte.

Dlaczego warto zamówić u nas meble na wymiar?

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montaży mebli na wymiar. Zaufało nam dziesiątki klientów, zarówno osób prywatnych jak i firm czy instytucji. Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas meble. Oferujemy wsparcie w doborze optymalnych rozwiązań od sposobu zamykania szafek, po ich wyposażenie czy rozmieszczenie. Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą, wystawiamy faktury.

Po garść inspiracji zapraszamy do naszej galerii szaf na wymiar oraz wszelkiego rodzaju mebli na zamówienie, gdzie obejrzysz wykonane przez nas realizacje mebli kuchennych, zabudowy kuchni zrealizowane zarówno na podstawie wytycznych klienta jak i na podstawie projektów od biur projektowych, architektów wnętrz.


Na blogu