Wycena mebli na wymiar online

wycena mebli online

Wycena mebli na zamówienie przez internet

Wielu klientów, wybierając wykonawcę mebli na wymiar, kieruje się ceną. Nie do końca zgadzamy się z takim wyborem, ale ponieważ oferujemy bardzo przystępne ceny, nie mamy czego się obawiać.

Klienci, jeszcze przed wstępnym spotkaniem z naszym przedstawicielem firmy robiącej meble na zamówienie, lubią znać zakres cenowy zamawianych na wymiar mebli.Do takich klientów skierowaliśmy naszą ofertę wyceny mebli przez internet.

Co zrobić, aby otrzymać wycenę mebli?

Nie przygotowaliśmy specjalnego formularza, ponieważ musielibyśmy umieścić w nim wiele rubryk, użyć fachowego nazewnictwa, o którym przeciętny Kowalski, nie musi mieć pojęcia. Taki formularz zapytania byłby zatem dość skomplikowany, a niektórych przez brak znajomości tematu, najzwyczajniej by odstraszał.

Oferując wycenę mebli online, chcieliśmy maksymalnie uprościć całą procedurę. Z tego względu możesz otrzymać od nas wstępną wycenę mebli na zamówienie na podstawie:

  • - przesłanego zdjęcia - często nasi klienci widzą swoją wymarzoną kuchnię gdzieś w internecie czy u znajomych. Na podstawie zdjęcia oraz wymiarów, jesteśmy w stanie przygotować wstępną wycenę.
  • - opisu słownego, wzbogaconego wymiarami oraz informacją o materiałach z jakich wykonane mają zostać meble.
  • - gotowego projektu - często klienci zamawiają projekt kuchni w biurze projektowym, robią go sami lub u naszej konkurencji, jednak cena realizacji wymarzonej zabudowy, często ich przerasta.
  • - rzutu lub rysunku, z podaniem wymiarów oraz materiałów jakich mamy użyć do wykonania zabudowy.

Wygląda skomplikowanie? Ale tak nie jest. Jeśli zapomnisz o czymś w swoim mailu do nas, na pewno odezwiemy się z pytaniami pomocniczymi np. o sposób zamykania/otwierania szafek czy szuflad. Jeśli chcesz przyspieszyć cały proces, podaj nam w wiadomości swój telefon. Jeśli będziemy mieć jakieś wątpliwości, na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Jeśli jednak pragniesz otrzymać od nas szczegółową i końcową wycenę, konieczna będzie wizyta naszego pracownika, w czasie której pracownik dokona szczegółowych pomiarów wnętrza.

Przygotowanie szczegółowej i dokładnej wyceny po wizycie jest pracochłonne, ale zwykle gotową wycenę otrzymasz od nas w ciągu 2-3 dni. Wycena , mebli na wymiar w naszej firmie jest darmowa.