łóżko na wymiar producent Łóżko na wymiar

Coraz częściej nasi klienci zamawiają u nas wszelkiego rodzaju łóżka. Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji łóżek i zwykle przy tej okazji zamawianych stolików, szafek nocnych, nakastlików.

Łóżko na wymiar wraz z dedykowanymi szafkami to idealne rozwiązanie do wąskich lub też niskich, ze skosami sypialni, gdzie tradycyjne łóżka nie sprawdziłyby się z powodu ograniczeń w rozmiarach. Takie łóżka nasi klienci zamawiają również wymagający klienci, którzy dokładnie wiedzą, co potrzebują i rozwiązań tego typu nie znaleźli w salonach meblowych.

Niby zwykłe łóżka, ale zobaczcie, jak mogą efektownie się prezentować, a naszym klientom gratulujemy pomysłowości.

łóżko na wymiar łóżko na zamówienie zabudowa sypialni

Łóżko, wezgłowie oraz nakastliki wykonane z drewna dębowego, do kompletu szuflady na prowadnicach firmy Blum. Cokolik pod łóżkiem lakierowany w macie. Prostota i klasa w najwyższym wydaniu.

łóżko na wymiar, rozkładane łóżko tapicerowane na wymiar

Rozkładane łóżko, z pojemnikiem na pościel oraz wezgłowie tapicerowane. Nakastliki i toaletka z płyty laminowanej, dla lepszego komfortu użytkowania, wyposażone w szuflady na systemie tip-on.

łóżko na wymiar z projektu łóżko na zamówienie

Nietypowa realizacja z projektu klienta. Panele 3d lakierowane w macie z podświetleniem Led, łóżko 2x2m na cokoliku lakierowanym i zagłowie długości 3 m tapicerowane, nakastliki wykonane z płyty laminowanej w odcieniu dąb Hamilton. Płyta łączona na 45 stopni, front lakierowany w kolorze biały mat


Na blogu