Wolnostojąca szafka na buty na wymiar

szafka na buty na zamówienie kraków

Buty w mieszkaniu

Buty stanowią nie lada problem w niemal każdym mieszkaniu. Każdy mieszkaniec, niezależnie od wieku, ma ich kilka par. Jeśli w mieszkaniu mieszkają 3-4 osoby, które nie kupują butów w nadmiarze i nie mają skłonności do ich kolekcjonowania, to i tak mówimy o kilkunastu parach butów. Co zatem zrobić, aby nie tylko zawsze łatwo dotrzeć do butów, ale również aby buty były odpowiednio przechowywane, co zapobiegnie ich deformacji.

szafka na zamówienie kraków

Szafka na buty

Świetnym rozwiązaniem jest szafka na buty.

Dobrze jest przemyśleć, gdzie taka szafka powinna być zlokalizowana. Powinna znajdować się w okolicach wejścia do mieszkania, blisko odzieży wierzchniej, tak aby zakładając płaszcz lub kurtkę, łatwo było sięgnąć po buty. Rzadko w sklepach znajdziemy szafkę na buty idealnie dopasowaną do naszych potrzeb jak i rozmiaru pomieszczenia, gdzie ma się ona znajdować. Z tego właśnie względu, nasi klienci niezwykle często zamawiają szafki na buty na wymiar.

Wśród naszych klientów równie dużą popularnością cieszą się szafki na buty wolnostojące, jak i szafki będące elementem odrębnej garderoby, czy szafki zlokalizowane pod wieszakiem z płaszczami czy kurtkami.

Zalety szafek na buty, robionych na wymiar

Do niewątpliwych zalet możemy zaliczyć idealne dopasowanie do potrzeb danej osoby. Niezależnie od dostępnej przestrzeni na szafkę, szafka wykonana na wymiar, idealnie się w to miejsce wpasuje. Kolejną zaletą poza rozmiarem, jest funkcjonalność szafek. Zwykłe szafki, dostępne w sieciach meblowych, posiadają zwykle półki lub szuflady jednej wysokości. Co ma zrobić osoba, która jest miłośnikiem wyższych butów np. kozaków? One też powinny być dobrze przechowywane, aby nie stracić fasonu.

Szafka na buty wykonana na wymiar, może przyjmować dowolny kształt i być zamontowana w dowolnym, nawet bardzo wąskim lub płytkim miejscu w mieszkaniu. Szafka wolnostojąca może być wyposażona w kosze na buty, dzięki czemu mamy szybki i prosty dostęp do każdej pary przechowywanego obuwia. Jeśli nie posiadamy miejsca na odrębną szafkę, nasi klienci często montują w tradycyjnych szafach wysuwane szuflady z wkładami na obuwie.

Tak naprawdę sposobów na przechowywanie obuwia jest kilka ale zwykle wolnostojąca szafka na obuwie, jest optymalnym i niedrogim rozwiązaniem.