Montaż mebli na zamówienie

montaż mebli na wymiar

Montaż mebli na zamówienie

Nasze usługi przygotowania mebli na wymiar, zawierają również usługę montażu mebli.

Dla klientów jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ otrzymują gotowe, wymarzone meble, które czekają na ułożenie w nich swoich rzeczy. Nie ma też niepotrzebnego stresu, że jakiś element do siebie nie pasuje, że za mało jest jakiś śrubek lub zawiasów. Nie zapominajmy, że czasem w wypadku nieumiejętnego montażu, wrażliwe elementy mogą zostać uszkodzone.

Montaż wykonywany jest przez zaufanych pracowników, z wieloletnim doświadczeniem.

Jak przygotować pomieszczenie do składania mebli?

Bardzo często wykonujemy usługę montażu mebli w dopiero co kupionych mieszkaniach, w których nie znajduje się jeszcze dużo mebli czy innych elementów wyposażenia. W takim wypadku sytuacja jest prosta, bo do montażu mebli na zamówienie, mamy wystarczająco dużo miejsca.

Jeśli mieszkanie jest zamieszkiwane, warto odpowiednio przygotować pomieszczenie do składania mebli. Jeśli zamówiliśmy duże gabarytowo meble, miejsca do ich złożenia będzie potrzeba całkiem sporo.

Warto więc wynieść z pomieszczenia wszelkie niepotrzebne rzeczy, zajmujące miejsce na podłodze. Warto pamiętać, że z pomieszczenia usunąć również wrażliwe przedmioty, które mogą zostać uszkodzone jak wazony czy ozdoby. W przypadku, kiedy wiemy, że na miejscu zajdzie konieczność docięcia elementów, a wykonanie tego nie będzie możliwe poza lokalem, warto zabezpieczyć mieszkanie/pomieszczenie w którym następuje montaż za pomocą folii, przeciw zapyleniu.

Montujemy nie tylko meble, ale również sprzęt AGD jak zmywarki, kuchenki czy robimy zabudowę lodówek. Trzeba zatem pamiętać, aby w dniu montażu mebli, wszystkie sprzęty AGD były już na miejscu. Montowane są wcześniej ustalone sprzęty, jednocześnie, jeśli dostarczony przez ciebie sprzęt nie spełnia standardów lub jest odmienny od zadeklarowanego, montażysta ma prawo odmówić montażu sprzętu.

Często się zdarza, że szczególnie w nowych mieszkaniach, przy montażu mebli na wymiar wychodzą liczne niedoróbki w lokalu - krzywe ściany, podłogi czy sufitów. Nasi pracownicy, nie biorą odpowiedzialności za takie sytuacje, jednak zawsze robią wszystko co możliwe, aby składane meble mimo wszystko prezentowały się jak najlepiej.